Jūs esate čia:

Informacija apie mokėjimusInformacija apie mokėjimus

Priimami apmokėjimai:

Pervedimas per banką - mokėjimas vykdomas bešališkai į mūsų sąskaitą. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, prašome nurodyti užsakymo numerį. Jei siunčiama į užsienį, prašome pasirinkti “pervedimas per banką - siuntimas į užsienį” arba “kreditinė kortelė - siuntimas į užsienį”

El. Bankininkystė / mokėjimas kortelė - Klientų patogumui ir saugumui siūlome elektroninius mokėjimus. Tai greičiausia mokėjimo forma parduotuvėje. Tai leidžia saugiai atsiskaityti naudojant Visa ir Mastercard bei mokėjimus populiariausiuose internetiniuose bankuose:
SEB Citadele Luminor Swedbank Siauliu bankas Visa Mastercard

PayPal - jau daugiau nei 10 metų PayPal sistema garantuoja patogų ir saugų mokėjimą internetu. 190 šalyse jau yra daugiau ne 200 milijonų PayPal sąskaitų. Vis daugiau internetinių parduotuvių priima apmokėjimus per Paypal.

Jeigu pervedimas apima valiutos keitimą per PayPal, bus realizuota tuo metu galiojančios valiutos kursu. Valiutos kursas yra reguliariai koreguojamas ir gali būti panaudotas tuoj pat, be naudotojo žinios. Keitimo kursas turi administravimo mokestį, kaip tam tikrą procentą virš didmeninės valiutos kurso, po kurio PayPal įsigyja užsienio valiutą; tą administravimo mokestį pasilieka PayPal. Mokant debetine arba kreditine kortele reikalaujančia perskaičiuoti valiutą, sudarant sutartį reiškia sutikimą PayPal perskaičiuoti valiutą pavaduojant debetinės ar kreditinės kortelių turėtojus bei įgalioja PayPal atlikti šį veiksmą. Kiekvieną kartą perskaičiuojant valiutą PayPal sistemoje, bus taikomas mokestis už valiutos perskaičiavimą.

Užsakymo realizacijos laikas pradedamas nuo pinigų gavimo į sąskaitą.

Užsiprenumeruok najienlaiškį ir sužinok apie naujienas
Mobili versija
Ar norite tęsti?