Jūs esate čia:

Kaip ieškoti prekiųKaip ieškoti prekių

Stengėmės įdėti daug pastangų, kad prekių ieškojimas mūsų parduotuvėje taptų maksimaliai paprastas ir intuityvus. Todėl suteikėme net 5 būdus pasiekti produktą.

Populiarūs vardiniai ženklais
Pasirenkant norimą markę meniu “populiarūs vardiniai ženklai”, rasite produktų sąrašą, susietą su šiuo vardu.

Kategorijos
Pasirenkant meniu “Kategorijos” gausite lęšių sąrašą, kuriam priklauso lęšiai padalinti pagal naudojimosi laiką (vienadieniai, dvisavaitiniai, mėnesiniai, ketvirčio), naudojimo būdą (nakčiai ir dienai), rūšį (spalvotus) arba tirpalų sąrašą, akių lašų ar aksesuarų.

Ieškiklis - išskleidžiamas sąrašas
Paspaudus atitinkamą išskleidžiamo sąrašo elementą esantį po dešinę užrašu “ieškok lęšių” galime gauti tinkamai parengtą lęšių sąrašą (arba tirpalų) pagal: gamintojus, rūšį ar vardus.

Ieškiklis - redaguojamas langas
Po įrašymo lęšių pavadinimo pradžios, pasirodys sąrašas visų atitinkančių pavadinimą lęšių, iš kurio galime pasirinkti mus dominančius lęšius. Taip pat yra galimybė ieškoti elementų ne iš sąrašo pvz. pagal gamintojo pavadinimą.

Pagrindinis puslapis / Akcijos
Pagrindiniame puslapyje arba akcijose visada rasi kontaktinių lęšių sąrašą, kurioms galioja naudingi pasiūlymai - sumažintos kainos, nemokami priedai, dalyvavimas konkurse - aišku tai neapriboja visų www.lesis.lt viliojančių galimybių, bet tai diktuoja ribotą reklamos plotą.

Užsiprenumeruok najienlaiškį ir sužinok apie naujienas
Mobili versija
Ar norite tęsti?