Užsiprenumeruok Lęšis.lt naujienlaiškį ir patikrink ką gausi

Užsiprenumeruok ir gauk 5% nuolaidą apsipirkimui Lęšis.lt!

Noriu gauti informaciją ir naujienas apie akcijas www.lesis.lt ir www.kodano.lt parduotuvėje

Lęšiai Dailies

Rūšiuoti pagal:
DAILIES AquaComfort Plus 30 vnt.

Nuo: 15.35 € (53.00 Lt) (30 vnt.)

Dailies Total 1 Multifocal 30 vnt.

Nuo: 43.44 € (149.99 Lt) (30 vnt.)

IŠPARDAVIMAS - Dailies Total1 30 vnt.

Nuo: 22.88 € (78.99 Lt) (30 vnt.)

Dailies lęšiai

Vienadienių lęšių įvedimas į rinką tapo tikra revoliucija. Vienadieniai lęšiai skirtingai nei kiti nereikalauja kasdienės priežiūros. Naudotojai atidaro hermetinius indelius, įsideda lęšius į akis, nešioja visą dieną, po to išmeta į šiukšlių dėžę. Vienadieniai lęšiai užtikriną naudojimo patogūmą ir komfortą bet kokioje situacijoje. Pametant vieną lęšį nesukels nepatogūmų, nes galima atidaryti naują pakuotę ir įsidėti naują lęšiuką. Savo asortimente vienadienius lęšius gali pasiūlyti Alcon. Kalbama apie lęšius Dailies.

Dailies lęšių aprašymas

Alcon gamintojas turi daugiametinę patirtį oftalminiame sektoriuje. Remiantis juo ir Klientų prašymais, sukūrė naujus Focus Dailies kontaktinius lęšius. Dailies lęšis užtikrina puikų komfortą dėl savo trigubo drėkinimo sistemos. Jo dėka akis su kiekvienu mirksėjimu yra pailsėjusi. Dailies lęšių naudotuojai gali pamiršti, kad nešioja lęšius visai dienai.

Dideliu Dailies kontaktinių lęšių pranašumu yra tai, kad nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Užtenka kiekvieną dieną įsidėti naujus lęšiukus. Dailies lęšiai, kitaip nei kiti prailginto nešiojimo lęšiai, nekaupiai ant paviršiaus nuosėdų. Juos lengva įsidėti ir išimti. Sumažina akies infekcijos riziką.

Kam skirti Dailies kontaktiniai lęšiai?

Dailies lęšiai skirti kiekvienam, ir toliaregiams ir trumparegiams. Tereikia pasirinkti reikiamo stiprūmo lęšius. Dailies lęšiai puikiai tiks pradedantiems nešioti kontaktinius lęšius. Lengva juos įsidėti į akis, todėl pradedantieji neturės jokių problemų. Dailies lęšiai nedirgina akių, todėl taip pat rekomenduojami jautriems ir linkusioms į alergijas akims.

Dailies lęšiai ypač bus naudingi negalintiems kai kuriuose situacijose nešioti akinių. Pavyzdžiui, sportuojant, po plastinių operacijų arba kosmetinių procedūrų.

Dailies asortimente yra specialios specifikacijos lęšiai skirti presbiopijai arba astigmatizmui.

Populiariausi Dailies lęšiai

Dailies lęšiai apibrėžia keletą produktų rūšių:

  • Dailies AquaComfort Plus - optimaliai drėkina ir atnaujina akis mirksint, jų gamyboje panaudota unikali Trigubo drėkinimo sistemos formulė, užtikrina efektingą sveikų akių priežiūrą.
  • Dailies All Day Comfort Toric - užtikrina ypatingą komfortą be kokios nors infekcijos rizikos, lęšiai skirti astigmatikams. Pagaminti iš ypatingos lęšių medžiagos, yra ploni su aukštu drėkinimo laipsniu.
  • Focus Dailies All Day Comfort - patogūs naudoti, šviesiai mėlynos vienadieniai lęšiai, kuriuos lengva įsidėti pradedantiems. Optimaliai drėkina akis, nesukelia dirginimų.
  • Focus Dailies All Day Comfort Progressives - skirti presbiopijai, koreguoja vaizdą iš arti tuo pat metu iš toli ir netiesioginį, tai sferiniai lęšiai, užtikrinantys komfortišką matymą iš visų atstumų išsaugant regos aštrūmą.
Ar norite tęsti?