Jūs esate čia:

PureVision 2 For Presbyopia 6 vnt.

Mūsų kaina:
52.13 €
Su nuolaida:
46.92 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
6 vnt.

Rekomenduojame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Kaina: 13.03 €

 

PureVision® 2 For Presbyopia lęšių charakteristika:

Sukurti išskirtiniu tikslumu progresyviniai kontaktiniai lęšiai PureVision® 2 For Presbyopia, pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. Naujausioje lęšių PureVision® 2 For Presbyopia konstrukcijoje panaudota 3-Zone Progresive Design™ optika, kuri nurodo sferinį tikslumą.  To dėka yra idealus matymas tiek iš tolio tiek iš arti. Gaminant PureVision® 2 For Presbyopia panaudota ComfortMoist™ technologija, kuri užtikrina lęšių plonumą. Papildomai užlenkti, ploni kraštai lengviau susiderina su akies voku, sumažina akies dirginimo riziką. Sudrėkintas viduriukas išlaiko unikalias lęšių savybes.

PureVision® 2 For Presbyopia lęšių pralaidumo lygis siekia 130 (Dk/t),   o tai yra daugiau nei įprasti progresyviniai mėnesiniai kontaktniai lęšiai. Sujungus visas aukščiau paminėtas savybes, komfortas yra garantuotas nuo pat lęšių įsidėjimo ir nešiojimo visą dieną.

 

Kam yra sukurti lęšiai PureVision® 2 For Presbyopia?

Lęšiai buvo suprojektuoti su mintim apie žmones, kenčiančius nuo presbiobijos, kurie rinktusi lęšius, kurių nereikės kasdien prižiūrėti. PureVision® 2 For Presbyopia lęšius galima nešioti 30 dienų: dieną, naktį arba parą.
 

Mėnesinių progresyvinių lęšių priežiūra

Jeigu lęšius naudojate visą parą, t.y. jų nenusiėmat, lęšiams priežiūros nereikia. Jei naudojate tik dieną arba tik naktį, reikia juos plauti ir saugoti tam skirtame tirpale. Siūlome įsigyti tirpalus iš Clean Active linijos arba bet kurį kitą tirpalą iš mūsų parduotuvės.

Prekė parduodama pakuotėje po:

Pasirinkite palankiausią pasiūlymą!

Rinkiniai tai geriausiai pritaikyti aksesuarai ir papildomas taupymas!

Parametrai
Kategorija Koreguojantys senatvinę toliaregystę
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Stiprumas -10,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,0
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?