Jūs esate čia:

Dailies AquaComfort Plus Toric 90 lęšiai

Mūsų kaina:
63.71 €
Su nuolaida:
57.34 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
90 vnt.

Dailies AquaComfort Plus Toric tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai sukurti Alcon.

 

Dailies AquaComfort Plus Toric lęšių charakteristika:

 

Tai vienadieniai lęšiai sukurti asmenims, kurie kenčia nuo astigmatizmo. Pagaminti iš medžiagos Nelfilcon A, kuri puikiai dera su aukštu hidratacijos laipsniu (69%). Todėl lęšiai yra gerai sudrėkinti per visą dieną ir nejaučiami jokie nepatogumai. Dailies AquaComfort Plus Toric lęšiai turi drėkinimo sistemą, kuri veikia mirksėjimo metu, tai reiškia, kad su kiekvienu akies mirgtelėjimu, lęšis ir akis įgauna naują vandens porciją.

 

Nešiojant astigmatinius lęšius labai svarbu, kad lęšis būtų stabilus akyje, kuris suteiktų aštrų regėjimą. Dėl Precision Curve Design konstrukcijos Dailies AquaComfort Plus Toric lęšiai garantuoja gerą matymą, nes bendradarbiauja su natūraliu mirgtelėjimo procesu, taip išlaikant lęšį toje pačioje pozicijoje.

 

Lęšiai turi lęšio pusės žymę, kuri palengvina lęšio įsidėjimą. Be to, turi šviesiai mėlyną atspalvį, kuris leidžia lengviau manipuliuoti lęšiais.

 

Kam skirti Dailies AquaComfort Plus Toric lęšiai?

 

Lęšiai sukurti asmenims, kurie kenčia nuo astigmatizmo. Kadangi tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, rekomenduojami astigmatikams, kurie vertina komfortą kiekvieną dieną įsidėti šviežią lęšių porą, nemėgstantiems vargintis jų priežiūrą.
 

 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas ALCON
Stiprumas -8,0D iki +4,0D
Bazinė kreivė 8,8
Skersmuo 14,4
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?