Jūs esate čia:

AquaView Daily 90 vnt.

Mūsų kaina:
37.65 €
Su nuolaida:
33.89 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
90 vnt.

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

AquaView Daily lęšių aprašymas:


AquaView Daily tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš Bioxifilcon A medžiagos. Jų naudojimas užtikrina akies šviežumo i drėkinimo išsaugojimą per visą dieną. AquaView Daily lęšių aprūpinimas hialuronato natrimi, kartu su medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, užtiktina, kad ragena yra tinkamai sudrėkinta per visą dieną, o įdėjimas, išėmimas ir lęšių nešiojimas yra patogus, kaip niekada anksčiau.

AquaView Daily lęšių sudrėkinimo laipsnis yra labai aukštas - lygus 58%. Todėl akis yra tinkamai sudrėkinta net dienos pabaigoje. Sudėtyje yra UV blokavimas, kuris apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. AquaView Daily lęšių skersmuo 14.2 mm ir kreivė 8.6 mm. Dėka savo asferiniai struktūrai, matymo aštrumas yra daug geresnis nei tradiciniuose sferiniuose lęšiuose. Kaip ir kiti vienadieniai lęšiai, AquaView Daily nereikalauja priežiūros. Dienos pabaigoje išmetame juos, kad kitą dieną įsidėti šviežius lęšius.


Prekė parduodama pakuotėje po:

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Stiprumas -10,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 5/5 remiantis 4 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Niekas negraužia, nedirgina, kaina normali, ko dar norėti?
Naudoju jau pusę metų, ką tik užsisakiau naują dėžutę, nes yra labai geri, bei nebrangūs. Galima juos nešioti ilgai ir akys nepavargsta.
Lęšiai geri. Ne ieškočiau kitų palyginimų ;) bet priskirsiu prie vidutinės grupės, kai kalbama apie kokybę. Gerai, kad yra tokia alternatyva, žinoma dar juos pirksiu.
Lęšiai yra puikūs. Juos galima dėvėti ilgai. Patikimas klientų aptarnavimas ir greitas pristatymas, labai rekomenduoju.

Mobili versija
Ar norite tęsti?