Jūs esate čia:

Biotrue 300 ml

Mūsų kaina:
11.00 €
Su nuolaida:
9.90 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
1 but. 300 ml

Rekomenduojame

Kontaktini lesi dekliukas
Kaina: 2.89 €

Biotrue tirpalas veikia kaip jūsų akys. Tyrinėdama kaip akys pačios natūraliai valo, drėkina ir išlieka sveikos, Bausch+Lomb kompanija išrado naują unikalų tirpalą, kuris pasirūpins minkštais kontaktiniais lęšiais. Akių biologijos įkvėptas Biotrue tirpalas sujungė naujoves ir peržengė lęšių valymo ribas.

 

Charakteristika Biotrue:

 

Biotrue™ universalus tirpalas yra skirtas kasdien maitinti, valyti, pašalinti baltymų nuosėdas, skalauti, chemiškai dezinfekuoti (nekaitinant) ir laikyti minkštus (hidrofilinius) kontaktinius lęšius, įskaitant silikonohidrogelio lęšius, kaip tai rekomenduoja akių priežiūros specialistas. Dezinfekcinės savybės gerokai viršija ISO ir FDA standartus. Dezinfekcija per 4 valandas. Atidarytas tirpalas galioja 6 mėnesius. Visos talpos komplektuojamos kartu su lęšių dėklu.

Biotrue™ tirpala naudokite su minkštais (hidrogeliniais) hidrogelio arba silikono-hidrogelio kontaktiniais lešiais. Prieš imdami lešius, visada nusiplaukite rankas. Kasdien savo lešius laikykite tik šviežiame Biotrue™ tirpale. Kas 30 dienu keiskite savo lešiu dekla. Patikrinkite, kad po kiekvieno panaudojimo tirpalo buteliukas butu sandariai uždarytas. Kreipkites i gydytoja iškart, jei Jusu akys labai paraustu, taptu jautrios ar nepatogiai jaustusi.

 

Skystis taip pat yra prieinamas ir kitoje talpoje:

Parametrai
Kategorija Priežiūros priemonės
Gamintojas BAUSCH & LOMB
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?