Atmintinė apie kontaktinius lęšius

Jei matai ne aiškiai, dažniausiai tai susiję su regos trūkumu. Jei norėsi sužinoti daugiau apie regos korekciją kontaktinių lęšių pagalba, susipažink su mūsų Atmintine ir straipsniais sukurtais Lesis.lt ekspertais.
 

Ką reiškia kontaktinių lęšių bazinė kreivė?
bazinė kreivė

Teisingai parinktas kontaktinis lęšis išskyrus tai, kad koreguoja regos sutrikimą, turi taip pat atitinkamai prisitaikyti prie akies užtikrinant komfortą ir laisvą ašarų plėvelės apsikeitimą iš po lęšio. Kad tas būtų įmanoma būtinai specialistas turi pažymėti tokį parametrą kaip lęšio bazinę kreivę.

Skaitykite toliau

 

Kas tai progresiniai lęšiai?
progresiniai lęšiai

Progresiniai kontaktiniai lęšiai kitaip vadinami multifokaliniai tai lęšiai skirti presbiopijos korekcijai, kuri susidaro su metais sumažėjusiu akies lęšio elastingumu ir akomodacijos sutrikimu.

Skaitykite toliau

 

Kaip pirmą kartą įsidėti kontaktinius lęšius?
kaip įsidėti kontaktinius lęšius

Pirmasis kontaktinių lęšių įsidėjimas visada turėtų būti atliekamas atidžiai stebint specialistui, kuris išsamiai nurodo, kaip tai padaryti. Jo buvimas žymiai palengvina mokymąsi, nes jis gali stebėti paciento veiksmus ir ištaisyti visas klaidas, trukdančias efektyviai naudoti lęšius.

Skaitykite toliau

 

Kaip prižiūrėti kontaktinius lęšius?
prižiūrėti kontaktinius lęšius

Mokslininkų tyrimas parodo, kad lęšio trinimas ir skalavimas pašalina net iki 95% bakterijų nuo lęšio paviršiaus ir žymiai padidina valymo proceso efektyvumą.

Skaitykite toliau

 

Užsiprenumeruok najienlaiškį ir sužinok apie naujienas
Mobili versija
Ar norite tęsti?