Užsiprenumeruok Lęšis.lt naujienlaiškį ir patikrink ką gausi

Užsiprenumeruok ir gauk 5% nuolaidą apsipirkimui Lęšis.lt!

Noriu gauti informaciją ir naujienas apie akcijas www.lesis.lt ir www.kodano.lt parduotuvėje

Kontaktiniai lęšiai Acuvue® Oasys®

Rūšiuoti pagal:
Acuvue Oasys 1-Day 90 vnt.

Nuo: 92.10 € (317.99 Lt) (90 vnt.)

IŠPARDAVIMAS - Acuvue Oasys 6 vnt.

Nuo: 19.69 € (67.99 Lt) (6 vnt.)

Kontaktiniai lęšiai Acuvue® Oasys® Johnson & Johnson:

Naujausioje kartoje Acuvue® Oasys® Johnson & Johnson įmonės, pagaminto iš silikoninio-hidrogelinio (Senofilcon A) audinio panaudota moderni HYDRACLEAR PLUS technologija. Į lęšius įdėta speciali drėkinanti HYDRACLEAR sudėtis, kuri užtikrina komfortą akims visai dienai, net tada,kai oras yra karštas, sausas ar priešiškas akims.
 

Lęšių Acuvue® Oasys® aprašymas

HYDRACLEAR PLUS technologijos dėka lęšių paviršius yra išskirtinio glotnumo, lengviau drėkinasi ir praleidžia daugiau deguonies nei paprasti lęšiai. Akims tai reiškia daugiau komforto ir mažesnį akies obuolio išsausėjimą net nepalankiomis aplinkybėmis, tokiomis kaip ilgos valndos dirbant prie kompiuterio, kėlionės lėktuvu, būnant patalpoje su oro kondicionieriumi arba šildomame automobilyje.

Silikoninis-hidrogelinis audinys, iš kurio yra pagamintas lęšis užtikrina 98% deguonies pralaidumą, to dėka akių obuoliai neperdžiūsta.

UV saulės spinduliai gali būti ypač pavojingi Tavo akims. Acuvue Oasys lęšiai sulaiko apie 96% UVA ir 99% UVB kenksmingų spindulių.
 

Kam yra skirti Acuvue® Oasys® lęšiai?

Lęšiai Acuvue® Oasys® skirti žmonėms su trumparegyste ir toliaregyste. Yra labai patogūs naudoti, turi lengvą mėlynos spalvos atspalvį ir skaitmeninį žymėjimą. Todėl yra lengva juos pastebėti dėžutėje lęšiams ir įsidėti į akis.

Acuvue® Oasys® lęšiai yra skirti 2 savaičių nešiojimui ( lęšių nešiojimas tik dienos metu) arba 1 savaitei jei nešiosite ir dieną ir naktį (nenusiimant jų nakčiai).

Kiekvienas kas kenčia akių išsausėjimu besikeičiančioje aplinkoje įvertins Acuvue® Oasys® lęšių savybes. Panašu yra ir su žmonėmis, kurie daug laiko leidžia prie kompiuterio, dažnai keliauja lėktuvais ar automobiliu. Lęšiai puikia tinka visiems, kam yra svarbus komfortas be papildomo akių drėkinimo.

Lęšiai Acuvue® Oasys® for Astigmatism skirti žmonėms sergantiems astigmatizmu. Lengvi naudojimui, nes turi lengvai mėlyną atspalvį. Todėl lengva juos pamatyti dėžutėje ar rasti, kai iškrito. Lęšiai Acuvue® Oasys® for Astigmatism skirti visiems kas serga astigmatizmu ir ieško lęšių, kurie stabiliai priglūsta prie akies.

Lęšius Acuvue® Oasys® galima rast pakuotėse po 6 vnt., 12 vnt. ir 24 vnt.

Lęšius Acuvue® Oasys® for Astigmatism rasite po 6 vnt. pakuotėje.

Ar norite tęsti?