Jūs esate čia:

PureVision™ 6 vnt.

+ Skystis davanų! (perkant 2 pak.)

Mūsų kaina:
18.82 €
Su nuolaida:
16.94 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
6 vnt.

Rekomenduojame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Kaina: 13.03 €

Akcija

Pirkite 2 pakuotes Purevision 6 vnt. o skystį Celan Active Premium 100 ml gausite nemokamai!

 

Lęšiai PureVision tai mėnesiniai, sferiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina vienas vienas iš labiausiai žinomų lęšių  gamintojų - Bausch & Lomb.
 

Charakteristika PureVision:


PureVision tai minkšti silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. PureVision lęšių pagaminimui pirmą kartą buvo panaudotas AerGel, kuris subalansuoja vandens ir deguonies kiekį, suteikiant lęšių vartotojams aukščiausią regėjimo aštrumą bei milžinišką nešiojimo komfortą. AerGel buvo naudojamas siekiant dviejų tikslų: sumažinti baltymų nuosėdų formavimąsi, ir optimaliai sudrėkinti lęšius komforto padidinimui. Abi prilaidos pasirodė puikiai. PureVision teikia akiai 5 kartus daugiau deguonies nei tradiciniai lęšiai (Dk/t=112).

Lęšiai  PureVision skirti mėnesiniams nešiojimui dieną ir naktį. Todėl jeigu norite užsidėti lęšius kartą į mėnesį, tai bus tikrai puikus pasirinkimas

  

Kam skirti PureVision?

  
Lęšiai PureVision suprojektuoti galvojant apie žmones, kurie pasikliauna mėnesiniais lęšiais, bet  ne visada nori kiekvieną dieną juos prižiūrėti, įdėti ir išimti. PureVision lęšius galima nešioti dieną, visą parą arba maišyti – iki 30 dienų. Taigi, priklausomai nuo Jūsų poreikių galima individualiai reguliuoti jų naudojimą.

Be to, rekomenduojami visiems asmenims: 

 

  • aktyviems, tarp 20-30 metų amžiaus, 
  • ieškantiems aukštos klasės lęšių už prieinamą kainą. 

  

Lęšių priežiūra:

  
PureVision lęšiai yra puikus todėl, kad nereikalauja priežiūros – su sąlyga, kad bus naudojami nuolat, visą parą. Kitu atveju, po lęšių išėmimo būtina juos išvalyti ir  įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu mažiausiai kelioms valandoms. PureVision lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

PureVision lęšiai prieinami su BC 8.3:

 

Pasirinkite palankiausią pasiūlymą!

Rinkiniai tai geriausiai pritaikyti aksesuarai ir papildomas taupymas!

Parametrai
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Stiprumas -12,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,0
(Vidutinis įvertinimas 5/5 remiantis 4 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Naudoju jau kelerius metus, geriausias produktas kokį esu bandžiusi ! Tikrai pralaidūs deguoniui, nedirgina akių.
Pritariu Mariui, Aš PureVision nešioju dar ilgiau, tame tarpe vis pabandau kitus ir grįžtu prie PureVision. Jie geriausi!
Lęšiai lengvai įsideda, jie šiek tiek kietesni nei įprasti lęšiai, bet nesijaučia diskomforto kai juos dėvi. Kalbant apie mane, jau po pirmos dienos nešiojimo galiu teigti, kad yra labai geri, iš karto pajaučiau skirtumą kalbant apie deguonies pralaidumą. Labai rekomenduoju.
Šiuos lęšius nešioju jau 5 metus ir esu labai patenkintas. Manau, kad PureVision tai geriausi lęšiai, kuriuos galime rasti rinkoje.

Mobili versija
Ar norite tęsti?