Jūs esate čia:

Soflens 59 6 vnt.

Mūsų kaina:
12.16 €
Su nuolaida:
10.95 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
6 vnt.

Rekomenduojame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Kaina: 13.03 €

SofLens 59 lęšiai tai minkšti, mėnesiniai kontaktiniai lęšiai firmos Bausch & Lomb.Charakteristika Soflens 59:


SofLens 59 tai lęšiai skirti asmenims su toliaregyste arba trumparegyste. Medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai SofLens 59 tai  Halafilcon B, kuris kartu su aukštu vandens laipsniu 59%), leidžia pajausti didžiausia nešiojimo komfortą. Speciali lęšio struktūra SofLens 59 užtikrina aštrų regėjimą ir  sumažina sąveiką tarp lęšio ir akies voko mirksėjimo metu.. Panaudota šiuolaikinė technologija UniFit. Tai leidžia, lygiagrečiai paskirstyti lęšio svorį ir švelniai ir patogiai judėti ragena ir po akių vokais. Dėka naujoviškų technologijų lęšiai labai greitai ir idealiai prisitaiko prie akies formos. SofLens 59 lęšiai yra labai atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui, net jų naudojimo pabaigoje. Kam skirti Soflens 59?


Lęšiai skirti visiems, kurie kovoja su trumparegyste ar toliaregyste. Žinoma, juos turėtų išbandyti asmenys turintys problemų su lęšių parinkimu, todėl kenčia dėl sausų akių pojūčio. Be to, tai puikus pasiūlymas tiems, kurie , ieško aukštos kokybės lęšių už labai patrauklią kainą. Lęšių priežiūra:


SofLens 59 tai mėnesiniai, dieninio nešiojimo lęšiai, todėl po lęšių išėmimo būtina juos gerai išvalyti ir įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu keletai valandų. SofLens 59 lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje. 

 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Pasirinkite palankiausią pasiūlymą!

Rinkiniai tai geriausiai pritaikyti aksesuarai ir papildomas taupymas!

Parametrai
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Stiprumas -9,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 4.8/5 remiantis 5 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Naudoju jau ilgą laiką, patys geriausi lęšiai! Kokybės ir kainas santykis puikus. Esu labai patenkita, visad gaunu dovanų ir nuolaidų. REKOMENDUOJU :)
puikūs lęšiai, nešiojimo komfortas toks didelis, kad galima pamiršti juos išsiimti;) Greitas pristatymas.
Lęšiai patogūs, labai gerai sudrėkinti, nesukelia dirginimą ir tinkami kad juos rekomenduoti.
Aš naudoti šiuos lęšius ir jie yra labai geri, bandžiau kitus ir visada sugrįždavau prie šitų, tai neįtikėtinas komfortas akims ir man.
Nešioju SofLens lęšius ilgą laiką ir galiu parekomenduoti juos visiems. Nėra jokių problemų.

Mobili versija
Ar norite tęsti?