Jūs esate čia:

FitView Advance 2 weeks 6 vnt.

+ AKCIJA - 15% pigiau!

Mūsų kaina:
14.48 €
Su nuolaida:
13.03 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
6 vnt.

Akcija

FitView Advance 2 weeks 6vnt. -15% pigiau. Įrašyk kodą: ADF15 ir taupyk!

Akcija taikoma tik lęšiams FitView Advance Daily, FitView Advance Monthly, FitView Advance 2 weeks. Akcija nesijungia su Lojalumo Programa ir kitomis akcijomis.

FitView Advance 2 weeks – tai kontaktiniai lęšiai skirti savaitiniams nešiojimui.
 

Charakteristika FitView Advance 2 weeks:

FitView Advance 2 weeks užtikrina aukščiausią nešiojimo kokybę, jie buvo pagaminti iš Filcon II 2 medžiagos – tai tradicinė ir patikrinta medžiaga, kuri leidžia jums išlaikyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Tinkamas akių drėkinimas per visą nešiojimo laikotarpį užtikrina aukštą drėgnumo lygį 55% ir deguonies pralaidumas Dk/t  27,5. FitView Advance 2 weeks lęšiai skirti ištaisyti trumparegystę ir toliaregystę. Tai naujausias lęšių modelis, sukurtas specialistų, turinčių daugiau nei dvidešimt metų patirties.
 

Kam skirti FitView Advance 2 weeks

FitView Advance 2 weeks skirti asmenims, kuriems reikia trumparegystės ar toliaregystės korekcijos. FitView Advance užtikrina puikų drėkinimą per visą lęšių nešiojimo laikotarpį.
 

Lęšių priežiūra

Dviejų savaičių lęšiai  FitView Advance 2 weeks reikalauja priežiūros ir dezinfekcijos tinkamame lęšių priežiūros tirpale. Rekomenduojame FitView lęšiams Clean Active priežiūros skysčius, kuriuos galima rasti mūsų pasiūlyme.

Parametrai
Kategorija Savaitiniai lęšiai
Stiprumas -10,00 do +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?