Jūs esate čia:

FitView Advance Monthly 6 vnt.

+ AKCIJA - 15% pigiau!

Mūsų kaina:
11.01 €
Su nuolaida:
9.91 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
6 vnt.

Akcija

FitView Advance Monthly 6vnt. -15% pigiau. Įrašyk kodą: ADF15 ir taupyk!

Akcija taikoma tik lęšiams FitView Advance Daily, FitView Advance Monthly, FitView Advance 2 weeks. Akcija nesijungia su Lojalumo Programa ir kitomis akcijomis.

Charakteristika FitView Advance Monthly:

FitView Advance Monthly tai mėnesiniai lęšiai iš aukštos kokybės hidrogelio medžiagos - Filcon II 2, dėl ko jie užtikrina aukščiausią nešiojimo kokybę. Tinkamas akių drėkinimas užtikrina didelę lęšių hidrataciją: 50% ir deguonies pralaidumas Dk/t  23,8. FitView Advance Monthly naujausias lęšių modelis, sukurtas specialistų, turinčių daugiau nei dvidešimt metų patirties.

Kam skirti

FitView Advance Monthly Lęšiai, skirti asmenims turintiems trumparegystę ar toliaregystę, pageidaujantys mėnesinių lęšių.

Lęšių priežiūra

FitView Advance Monthly reikalauja kasdienės priežiūros. Rekomenduojame - Clean Active priežiūros skysčius, kuriuos galima rasti mūsų pasiūlyme.


Prekė parduodama pakuotėje po:

Parametrai
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Stiprumas -10,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 5/5 remiantis 1 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Išbandžiusi esu daug rūšių, tai šie už mažą kainą vieni geriausių, išnešioju visą dieną be didelio diskomforto, taip pat išlaiko visą mėnesį, nors kitus lešius dažnai po poros savaičių išmest tenka, (palyginimui, iš brangesnių Air Optix Aqua renkuosi, bet paskutiniu metu tik šiuos FitView užsisakinėju ir viskas puiku).

Mobili versija
Ar norite tęsti?