Jūs esate čia:

Miru 1 Day 30 vnt.

Mūsų kaina:
31.86 €
Su nuolaida:
28.67 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
30 vnt.

Miru 1 Day vienadieniai kontaktiniai lęšiai, tai japonų gamintojo Menicon lęšiai, kuris pirmas užpatentavo silikoninį monomerą.
 

Miru 1 Day lęšių charakteristika:


Miru 1 Day silikono-hidrogeliniai, vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Kontaktinių lęšių Miru 1 Day gamybai pasitelkta medžiaga Hioxifilcon A – kuriai būdingas didelis vandeningumas – 57%. Kontaktiniai lęšiai sulaiko vandenį. To dėka, jie yra sudrėkinti visą dieną, kas be ko prisideda prie aukšto nešiojimo komforto ir sumažina akių sausumo pojūtį. Kontaktiniai lęšiai Miru 1 Day idealiai sumažina trynimasi tarp akies voko ir lęšio mirksint. Tai yra dėka unikalios lęšio krašto konstrukcijos CENTRAFORM.

Miru 1 Day kontaktiniai lęšiai yra supakuoti į ploniausias pasaulyje aliumininias pakuotes (1 mm). Lęšiukai sudėti į blisterinę pakuotę, išorine puse į viršų, kas palengvina jų įsidėjimą kiekvieną dieną. Pakuotės sandara neleidžia prisiliesti lęšio vidiniai pusei ir tai jios saugo nuo užterštumo. Miru 1 Day kontaktiniai lęšiai palankūs akies sveikatai ir higienai.
 

Kam skirti Miru 1 Day lęšiai?


Lęšiai skirti žmonėms, kurie renkasi vienadienio naudojimo kontaktinius lęšius. Kompaktiškos pakuotės dėka, lęšiukus galima įsimesti į rankinę ar portfelį. Beto, tai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie:
 
  • Gyvena aktyviai;
  • Vertina aukštą komfortą;
  • Turi problemų su išsausėjusiomis akimis.

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas Menicon Co. Ltd.
Stiprumas -10,00 iki -0,50
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?