Jūs esate čia:

Startinis rinkinys FitView Daily Plus 10 vnt.

Pradėkite savo nuotykius su FitView Daily Plus lęšiais.
Pasirinkite savo parametrus ir užsakykite startinį rinkinį!FitView Daily Plus tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.
 

Charakteristika FitView Daily Plus:


FitView Daily Plus tai sferiniai kontaktiniai lęšiai skirti toliaregystės ir trumparegystės korekcijai. Lęšiai pagaminti iš Methafilcon A, kuris užtikrina puikų drėkinimą visą dieną ( vandens lygis 56%). Be to, FitView Daily Plus nedirgina ragenos, aukšto deguonies pralaidumo lygio dėka. Dk/t=22. Per asferinę konstrukciją, praplatintas lęšio krašto plotas, tai padeda ašaroms tekėti natūraliu būdu. Speciali antibakterinė priemonė, kuria padengtas lęšis, neleidžia kauptis baltyminėms apnašoms. Lęšiai turi UVA ir UVB filtrus.
 

Kam skirti FitView Daily Plus?


FitView Daily Plus tai kontaktiniai lęšiai sukurti asmenims, kurie mieliau renkasi vienadienius lęšius. Tai vienkartiniai lęšiai nereikalaujantys papildomos priežiūros. Ypač rekomenduojami norintiems lengvo lęšių įsidėjimo ir lęšių minkštumo. FitView Daily Plus patenkins net įnoringiausius kontaktinių lęšių naudotojus. FitView Daily Plus 10 vnt išsiunčiami be pakuotės.
 
Dėl "FitView Daily Plus" lęšių gamybos nutraukimo turime ribotą atsargų kiekį.
 

Taip pat galite įsigyti:

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Stiprumas -10,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 4.5/5 remiantis 2 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Lengvi ir ploni lęšiai. Kaina irgi gera, kartais akys pavargusios po dienos, bet ne visad, todėl nežinau ar tai lęšių kaltė.
Tai pirmas kartas kai užsisakiau lęšius internetu ir esu patenkinta, visų pirmą dėl greito pristatymo. Lęšiai labai patogūs, neturėjau niekada su jais problemų.

Mobili versija
Ar norite tęsti?