Jūs esate čia:

SofLens Daily Disposable 90 vnt.

Mūsų kaina:
43.15 €
Su nuolaida:
38.84 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
90 vnt.

Išsiuntimas per 3 d.d. taikomas tik minusiniams stiprumams.
Kitų parametrų lęšiai išsiunčiami per 15 darbo dienų.

 


Lęšiai Soflens Daily Disposable tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, vieno populiariausių gamintojo - Bausch & Lomb.
 

Charakteristika Soflens Daily Disposable:


Soflens Daily Disposable  tai lęšiai, kurie buvo sukurti koreguoti trumparegystės ir toliaregystės problemas. Soflens Daily Disposable pagaminti iš medžiagos Hilafilcon B. Pažangi technologija naudojama lęšių gamyboje užtikrina vartotojams nešiojimo komfortą ir idealų drėkinimą 59%. Asferinės optikos dėka  lęšiai užtikrina idealų regėjimą net esant silpnam apšvietimui..

Soflens Daily Disposable tai pirmi vienadieniai lęšiai, kuriuose buvo naudota technologija High Definition Optics. Šios technologijos dėka, buvo sumažintas halo efektas bei neryškaus vaizdo reiškinys. Be to, Soflens Daily Disposable tai vieninteliai lęšiai Bausch & Lomb, kuriuose panaudota technologija Comfort Moist™ - tai labai plonas lęšių konstrukcijos derinys su unikaliu lęšių laikymo būdu, kuris lemia, kad lęšis yra ypač minkštas ir puikiai sudrėkintas. Medžiaga naudojama lęšių gamyboje Soflens Daily Disposable bei jų šiuolaikinė konstrukcija užtikrina, kad lęšių nešiojimo komfortas dienos pabaigoje yra toks didelis, kaip ir tada, kai jie tik buvo įdėti. Šie lęšiai yra labai atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui. 

Soflens Daily Disposable tai yra vienadieniai lęšiai, todėl juos galime įsidėti tik kartą, o iškart po lęšių išėmimo mesti juos į šiukšliadėžę.  Lęšio pakartotinis naudojimas be valymo ir dezinfekavimo gali sukelti infekcijas ir/arba sunkiai sužaloti akis. 

  

Kam skirti Soflens Daily Disposable?


Soflens Daily Disposable tai idealūs lęšiai tiems, kurie vertina vienkartinių lęšių patogumą. Nešiojant  Soflens Daily Disposable išnyksta objektyvo priežiūros problema. Be to, šie lęšiai skirti žmonėms, kurie: 
 

  • ieško vienadienių lęšių, kurie užtikrina aiškų vaizdą, bet kurioje situacijoje/aplinkoje, 
  • veda aktyvų gyvenimo būdą, 
  • ieško aukšto nešiojimo komforto visai dienai.

Prekė parduodama pakuotėje po:

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Stiprumas -9,00 iki +6,50
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?