Jūs esate čia:

FitView Vitamine Daily 90 vnt.

Mūsų kaina:
40.54 €
Su nuolaida:
36.49 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
90 vnt.

FitView Vitamine Daily minkšti kontaktiniai lęšiai, skirti toliaregystės ir trumparegystės korekcijai.

 

FitView Vitamine Daily lęšių aprašymas:

 

Vienadieniai sferiniai lęšiai, kuriems nereikalinga kasdienė priežiūra. FitView Vitamine Daily pagaminti iš Etafilcon A medžiagos, kuri kartu su lęšio vandens praleidumu 58%, išlaiko lęšius drėgnais visą dieną, taip suteikdama aukštą komforto jausmą.

FitView Vitamine Daily lęšiai panardinti fiziologiniame tirpale su vitaminų priedais E, B6, B16 ir drėkinančia subtancija MPC. Tai daro tiesioginį poveikį tinkamai akių vizijai ir regėjimo kokybei. Yra gerai žinoma, kad B grupės vitaminai (B6, B16) stiprina regėjimą ir vaidina labai svarbų vaidmenį geltonosios dėmės degeneracijoje. Vitaminas E, yra vitaminas su didžiausiu antioksidantu, tai reiškia, kad jis apsaugo organizmą nuo žalingų laisvųjų radikalų, kurie sukelia ląstelių sudarančių akies audinius, mirtį. Be to, FitView Vitamine Daily būdingas didelis deguonies pralaidumas kuris apsaugo akis nuo dirginimo.

FitView Vitamine Daily dėka daugiasluoksnės konstrukcijos lengvai prisitaiko prie akių. Unikalios technologijos dėka ašaros po kontaktiniu lęšiu teka kaip įprastu akies paviršiumi. Lęšio paviršius padengtas antibakterine medžiaga, kuri lemia mažesnį baltyminių apnašų kaupimąsi ant lęšio, dėl to lęšis ilgiau išlieka švarus.

 

Kam skirti FitView Vitamine Daily?


Lęšiai puikiai tinka žmonėms, kurie vertina komfortą. FitView Vitamine Daily lęšiai nereikaluja didelės priežiūros. Rekomenduojami žmonėms, kurie:

 

  • Vertiną lęšių komfortą nešiuojant visą dieną ,
  • Tikisi kad lęšiai bus lengvai įsidedami ir išimami,
  • Yra aktyvūs,
  • Turi problemą su akių sausėjimų.
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas PEGAVISION
Stiprumas -12,00 iki +4,00
Bazinė kreivė 8,5
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?