Jūs esate čia:

Eyeye Bioxy Daily 90 vnt.

Mūsų kaina:
43.44 €
Su nuolaida:
39.10 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
90 vnt.

Dėl gamintojo kaltės lęšių Eyeye Bioxy Daily išsiuntimas gali prailgėti iki 15 darbo dienų


 

Charakteristika Eyeye Bioxy Daily:


Eyeye Bioxy Daily tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai skirti  toliaregiams bei trumparegiams. Pagaminti iš medžiagos Bioxy GMA-Hioxifilcon – hipoalerginės medžiagos, kurią puikiai toleruoja jautrių akių asmenys, o taip pat alergiškiems asmenims. Medžiaga buvo suformuota asferiniu būdu, tai beveik panaikina vaizdo iškraipymą.
Medžiaga, iš kurios pagaminti Eyeye Bioxy Daily turi vandens lygi 58%, todėl lęšiai puikiai hidratuojami ir patogūs nešioti visą dieną. Deguonies pralaidumas lęšiuose yra Dk/t=33 tai lemia, kas ragenoje yra pakankamas deguonies kiekis,  todėl akys neraudonuoja ir nedirgina jų. Eyeye Bioxy Daily turi suapvalintus kraštus, taip sumažinant mikrospėjimų, susijusių su ragenos epitelio pažeidimu, skaičių. Lęšiai turi filtrą UV, taip pat šviesiai mėlyną spalvą, dėl kurios juos lengva įsidėti. 

  

Kam skirti Eyeye Bioxy Daily?


Eyeye Bioxy Daily tai sferinia lęšiai sukurti tiems asmenims, kurie nenori kiekvieną dieną  skirti laiko lęšių priežiūrai. Eyeye Bioxy Daily tai dieniniai lęšiai, todėl kiekvieną vakarą reikia juos išmesti, o kitą dieną įsidėti naujus. Lęšiai rekomenduojami asmenis, kurie jaučia sausumą akyse. 


Prekė parduodama pakuotėje po:

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas BARNAUX
Stiprumas -8,00 iki +4,00
Bazinė kreivė 8,7
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?