Jūs esate čia:

Biofinity XR 3 vnt.

Mūsų kaina:
17.37 €
Su nuolaida:
15.64 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
3 vnt.

Rekomenduojame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Kaina: 13.03 €

Biofinity XR tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ir toliaregystės korekcijai, sukurti Cooper Vision.
 

Biofinity XR lęšių charakteristika:


Tai silikoniniai-hidrogeliniai mėnesiniai lęšiai, pagaminti iš Comfilcon A medžiagos. Šioje medžiagoje formuojasi vandens molekulės, todėl tiek akis ir lęšis yra gerai sudrėkinti ir atsparūs išdžiūvimui per visą nešiojimo laikotarpį. Biofinity XR lęšiai (panašiai kaip kiti Biofinity šeimos lęšiai) pasižymi aukštu deguonies pralaidumo lygiu (Dk/t = 128). Net nuolat nešiojant lęšius akys ne sudirginamos ir ne raudonoja. Visi Biofinity šeimos lęšiai turi švelnų, gerai sudrėkintą paviršių atsparų nuosėdoms.

Taip pat labai svarbi Biofinity XR lęšių struktūra. Jie turi švelnus, užapvalintus kraštus užtikrinačius maksimalų nešiojimo komfortą. Biofinity XR lęšiai aprūpinti specialia sistema neutralizuojančia aberacijas (vaizdo iškraipymas). Jis pagerina regėjimo aštrumą, mažinant sferinę aberaciją.
 

Kam skirti Biofinity XR lęšiai?


Tai kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms su aukštu trumparegystės ir toliaregystės laipsniu. Biofinity XR lęšiai gaminami su minuso ženklu nuo -20 iki -12,5D ir pliuso ženklu nuo 8,5 iki 15D. Dėl didelio kiekio vandens lęšiuose ir optimalaus deguonies pralaidumo lygio, Biofinity XR lęšiai rekomenduojami asmenims, kurie jaučia diskomfortą ir sausų akių jausmą.
 

Lęšių priežiūra:


Biofinity XR tai mėnesiniai lęšiai, todėl yra būtina juos prižiūrėti. Valymui ir dezinfekcijai ypač rekomenduojamas Clean Active Premium XXL 600ml tirpalas - vienintelis tirpalas rinkoje tokios didelės talpos.

 

Pasirinkite palankiausią pasiūlymą!

Rinkiniai tai geriausiai pritaikyti aksesuarai ir papildomas taupymas!

Parametrai
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Stiprumas -20,00 iki +15,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,0
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?