Jūs esate čia:

AquaView Toric 6 vnt.

+ ekologiškas krepšys NEMOKAMAI ! (perkant 2 pak.)

Mūsų kaina:
24.91 €
Su nuolaida:
22.42 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
6 vnt.

Rekomenduojame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Kaina: 13.03 €

Akcija

Pirkite 2 pakuotes AquaView Toric 6 vnt. o ekologišką krepšį gausite NEMOKAMAI!

AquaView Toric tai mėnesiniai astigmatiniai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik diena.

 

AquaView Toric lęšių charakteristika:


Tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti žmonės turintiems problemų su astigmatizmu. Lęšiai pagaminti iš Hioxifilcon A medžiagos, kurių vandens kiekis lęšiuose siekia 55%, tai lemia, kad AquaView Toric lęšiai yra labai patogūs nuo pirmos iki paskutinės nešiojimo dienos. Dėka High Definition Vision, AquaView Toric lęšiai, garantuoja aukščiausią matymo kokybę visais atstumais, gilina regėjimo aštrumą todėl matomas vaizdas yra ryškesnis.

AquaView Toric lęšiai turi būti stabilus, siekiant užtikrinti savo vartotojams gerą ir aiškų vaizdą. Prism Ballasted Design apsaugo lęšius nuo apvertimų ir akimirksniu prisitaiko prie kiekvieno paciento akių. Lęšiai yra šviesiai mėlynos spalvos, kas leidžia lengvai įdėti ir juos išimti. Todėl net pradedantieji gali ryžtis kontaktiniams lęšiams.

 

Kam skirti AquaView Toric lęšiai?


Tai lęšiai, skirti žmonėms, kurie kovoja su astigmatizmu. Rekomenduojama, ypač tiems, kurie tikisi gauti aukščiausią kontaktinių lęšių nešiojimo komfortą ir puikių regėjimo aštrumą.

 


Prekė parduodama pakuotėje po:

Pasirinkite palankiausią pasiūlymą!

Rinkiniai tai geriausiai pritaikyti aksesuarai ir papildomas taupymas!

Parametrai
Kategorija Toriniai lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Stiprumas -10,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 5/5 remiantis 5 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Pikti nusprendžiau dėl kainos, kaip vėliau paaiškėjo pasirinkimas buvo geras. Labai patogūs lęšiai, net kai kartą pamiršau juos išimti nakčiai, nejaučiau jų ir net nesusidarė „rūkas“.
Labai džiaugiuosi, kad pataikiau į šią parduotuvę. Užsisakiau lęšius ir nesigailiu. Puikūs ir pigūs. Aptarnavimas irgi geras
Neturiu jokiu pretenziju tiems lėšiukams. Nors neesu eksperimentuotoja, bet užsinorėjau pasibandyti, būtent dėl kitų nuomonės. Yra geri, lengvai ir greitai isidėda, nesudirgina akių. Na ir kaina normali.
Gera kokybė ir nedidelė kaina
Daug lęšių pabandžiau, bet šitie tinka labiausiai!

Mobili versija
Ar norite tęsti?