Jūs esate čia:

Startinis rinkinys AquaView Daily 10 vnt.

Pradėkite savo nuotykius su AquaView Daily lęšiais.
Pasirinkite savo parametrus ir užsakykite startinį rinkin!
Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.AquaView Daily lęšių aprašymas:


AquaView Daily tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš Bioxifilcon A medžiagos. Jų naudojimas užtikrina akies šviežumo i drėkinimo išsaugojimą per visą dieną. AquaView Daily lęšių aprūpinimas hialuronato natrimi, kartu su medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, užtiktina, kad ragena yra tinkamai sudrėkinta per visą dieną, o įdėjimas, išėmimas ir lęšių nešiojimas yra patogus, kaip niekada anksčiau.

AquaView Daily lęšių sudrėkinimo laipsnis yra labai aukštas - lygus 58%. Todėl akis yra tinkamai sudrėkinta net dienos pabaigoje. Sudėtyje yra UV blokavimas, kuris apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. AquaView Daily lęšių skersmuo 14.2 mm ir kreivė 8.6 mm. Dėka savo asferiniai struktūrai, matymo aštrumas yra daug geresnis nei tradiciniuose sferiniuose lęšiuose. Kaip ir kiti vienadieniai lęšiai, AquaView Daily nereikalauja priežiūros. Dienos pabaigoje išmetame juos, kad kitą dieną įsidėti šviežius lęšius.

Prekė parduodama pakuotėje po:

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Stiprumas -10,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 5/5 remiantis 3 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Labai geri lęšiai. Geras ryškūmas, akys greitai nepavargsta. Lenga įsidėti ir išimti. Ir didelis pliusas už UV apsaugą :)
Nešioju šiuos lęšius jau seniai, neturiu prie ko prisikabinti. Lęšiai geri, patogūs, kartą tik turėjau nuotykį su nuslystančiu - bet tai tikriausiai vienkartinis kaprizas.
Geriausi lęšiukai kurios kadanors nešiojau, naudoju jau porą metų. Szkla.com irgi geriausi, greitas siūntimas ir geri pasiūlumai. Rekomenduoju!!!

Mobili versija
Ar norite tęsti?