Jūs esate čia:

AirView HD Plus Monthly 3 vnt.

Mūsų kaina:
11.58 €
Su nuolaida:
10.42 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
3 vnt.

Rekomenduojame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Kaina: 13.03 €

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.


Kontaktiniai lęšiai AirView HD Plus Monthly mėnesiniai kontaktiniai lęšiai sukurti toliaregystės ir trumparegystės korekcijai.

 

AirView HD Plus Monthly lęšių charakteristika:


Minkšti silikono-hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai, kurie išsiskiria aukštu komforto lygiu iki pat paskutinės jų nešiojimo dienos. Pagaminti iš Innofilcon A medžiagos, kuri puikiai komponuojasi su silikonu esančiu lęšyje, atsakančiu už oro transmisiją ragenai. Tinkamo oro kiekio dėka, akis yra nedirginana, o nešiojimo komfortas pasiekia aukščiausią tašką.

Nešiojimo komfortą, kuri AirView HD Plus Monthly papildomai garantuoja, yra dėl aukšto lygmens vandeningumo (45%). Sujungtas su medžiaga iš kurios pagamintas lęšiukas, užtikrina akies neišsausėjimą, o naudotojas nejaučia jokio diskomforto.Koeficientas Dk/t =100. Kontaktiniai lęšiai AirView HD Plus Monthly buvo sukurti taip, kad jie būtų kuo labiau atsparūs baltyminėms nuosėdoms, kurios mėgsta kauptis ant lęšio paviršiaus. To dėka, net ir lęšių nešiojimo pabaigoje, jie yra švarūs kaip pirmą dieną.

 

Kam skirti kontaktniai lęšiai AirView HD Plus Monthly?


Mėnesiniai, sferiniai kontaktiniai lęšiai, sukurti buvo su mintim apie trumparegius ir toliaregius. Rekomenduojami tiems, kurie iš mėnesinių kontaktinių lęšių reikalauja kokybės ir aukščiausio komforto per visą nešiojimo komfortą. Kontaktinius lęšius galima įsigyti ir mažesnėse pakuotėse – 3 vnt ir 1vnt.

 

Kontaktinių lęšių priežiūra:


Kontaktiniai lęšiai AirView HD Plus Monthly reikalauja kasdieninės priežiūros ir dezinfekcijos naudojant lęšiams skirtą tirpalą. Jų priežiūrai siūlome Clean Active tirpalus iš mūsų el. parduotuvės.

Prekė parduodama pakuotėje po:

Pasirinkite palankiausią pasiūlymą!

Rinkiniai tai geriausiai pritaikyti aksesuarai ir papildomas taupymas!

Parametrai
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Stiprumas -12,00 iki +8,00
Bazinė kreivė 8,6
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 5/5 remiantis 5 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Viskas gerai, produktas geros kokybės.
Lęšiai patogus ir labai ilgai išsilaiko, išsilaikė beveik menėsi ;) nejaučiu ju akyse, ir nėra matomi. Už tokia kaina visiems siūlau.
Geri lęšiai už gerą kainą, Tikrai dar juos naudosiu.
labai geri lęšiai, rekomenduoju
Geriausi lęšiai, kokius tik nešiojau iki šiol.

Mobili versija
Ar norite tęsti?