Jūs esate čia:

Proclear 1-Day Multifocal 30 vnt.

Mūsų kaina:
23.17 €
Su nuolaida:
20.85 €
Vienetų skaičius   pakuotėje:
30 vnt.

Rekomenduojame

Clean Active Premium Drops 15 ml
Kaina: 5.79 €

Kontaktiniai lęšiai Proclear 1 Day Multifocal - vienadieniai, progresyviniai kontaktiniai lęšiai, suprojektuoti ir pagaminti vieno iš optikos lyderių Cooper Vision.

Proclear 1 Day Multifocal charakteristika:


Tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, sukurti su mintim apie idealų matymą iš visų atstumų. Proclear 1 Day Multifocal pagaminti iš Omafilcon A medžiagos. Sujungti su 60% lęšių vandeningumu medžiaga tampa nepaprastai elastinga, kas prisideda prie didelio lęšių naudojimo komforto. Lęšiai Proclear 1 Day Multifocal puikiai tinka žmonėms, kuriems pasireiškia akių sausumas kartu su amžiumi. Lęšiuose panaudota PC Technology™ , kitaip tariant, panaudota medžiaga pritraukianti vandenį ir išlaikydama jį viename lygyje. 

Kas yra svarbu multifokaliniuose lęšiuose, lęšiai garantuoja natūralią integraciją, kadangi jie buvo suprojektuoti taip, kad imituotų žmogaus akies ląsteles. Gaminimo proceso metu buvo pagalvota apie tai, kad jie būtų kuo labiau atsparūs baltyminėms nuosėdoms. Todėl net ir dienos pabaigoje Jūsų akys bus sudrėkintos.

Kam skirti lęšiai Proclear 1 Day Multifocal?


Lęšiukai sukurti su mintim apie žmones su presbiopija, kurie vertina vienadienių kontaktinių lęšių komfortą. Be to, Proclear 1 Day Multifocal yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie:

  • Kovoja su išsausėjusiomis akimis;
  • Yra virš 50 metų ir nenori atsisakyti lęšių nešiojimo;
  • Yra aktyvuūs ir mėgsta judėti.

Parametrai
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Stiprumas -10,00 iki +6,00
Bazinė kreivė 8,7
Skersmuo 14,2
(Vidutinis įvertinimas 0/5 remiantis 0 nuomonių )
Tik registruotiems vartotojams
Jūsų atsiliepimai apie prekę

Tik registruotiems vartotojams

Mobili versija
Ar norite tęsti?