Dėkliukai lęšiams

View as Grid List

5 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

5 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktinių lęšių dėklai

Kontaktinių lęšių naudojimas yra susijęs su absoliučia akių higienos taisyklių laikymusi. Todėl, nusprendę juos įsigyti, turėtumėte prisiminti ne tik apie tinkamą priežiūrą, bet ir apie tinkamą laikymą, kuris įmanomas tam skirtų konteinerių dėka. Jie leidžia apsaugoti kontaktinius lęšius nuo visų bakterijų ir nešvarumų. Pagaminti iš specialių medžiagų, kartu su priežiūros skysčiu jie sudaro tobulą duetą, užtikrinantį tinkamą aplinką ir drėkinimą.

Būtini daugkartinio naudojimo lęšių priedai

Kiekvienas žmogus, nešiojantis kontaktinius lęšius, turėtų pasirūpinti tinkamu jų valymu. Sukurti saugiam laikymui, kontaktinių lęšių dėklai yra ne mažiau svarbus kasdienės priežiūros elementas. Jie pagaminti iš stiklo arba plastiko. Paprastai jie turi dvi kameras, pažymėtas raidėmis: R – dešinei akiai ir L – kairiajai. Šis sprendimas skatina ugdyti įprotį dėti lęšius tinkamoje vietoje. Taigi tai sumažina klaidos riziką, kurios dėka mes neperkelsime infekcijos iš vienos akies į kitą.

Siekiant išlaikyti optimalią apsaugą nuo pažeidimo ar sunaikinimo, šių tipų talpyklos pirmiausia turi būti sterilios. Jų ypatingas tipas yra aseptiniai konteineriai. Jie pasižymi efektyvia apsauga nuo žalingo dulkių ir mikroorganizmų poveikio. Pagaminti naudojant naujausias technologijas, jie efektyviai kovoja su bakterijomis, kurios gali turėti neigiamą poveikį žmogaus akiai. Rinkiniai, susidedantys iš indo ir pinceto, leis tinkamai prižiūrėti ir už namų ribų. Jų gali prireikti bet kokios kelionės, kelionės ar ekspedicijos metu. Verta paminėti, kad asortimente yra patrauklaus dizaino ir spalvų talpyklos kontaktiniams lęšiams. Jie išsiskiria estetiniu dizainu, be to, įgauna įvairių gyvūnų ar daiktų formą. Be to, siekdami saugaus kontaktinių lęšių laikymo, gamintojai ypatingą dėmesį skiria aukštai darbo kokybei.

Kaip pasirūpinti tinkama talpyklos ir ... kontaktinių lęšių higiena?

Nepamirškite reguliariai valyti ir dezinfekuoti konteinerius, kad sumažintumėte infekcijos riziką. Tam naudojame skystį, skirtą lęšiams. Ne mažiau svarbus aspektas yra išimtų ir išvalytų kontaktinių lęšių įdėjimas į tam skirtą talpyklos skyrių. Tai darome taip, kad objektyvas būtų visiškai panardintas. Tačiau nereikėtų pilti per daug skysčio, nes tai nėra nei būtina, nei ekonomiška. Klaidinga manyti, kad lęšius galima laikyti vandenyje. Kontaktinių lęšių dėklą rekomenduojama keisti reguliariai. Tačiau atminkite, kad vien laikant talpykloje kontaktiniai lęšiai nedezinfekuoja ir neišvalo. Tai įmanoma tik naudojant tinkamas priežiūros priemones. Tuomet esame visiškai tikri, kad jie yra pakankamai apsaugoti nuo įvairių nešvarumų ar galimų mechaninių pažeidimų.