Pirkiniu krepšelis  KrepÅ¡elis (0)
0,00Lt
Paieška:
Kaip užsisakytiPristatymasPatarimaiKlausimaiNuolaidosKontaktai
Patarimai

Kaip turÄ—tų bÅ«ti naudojami ir prižiÅ«rimi kontaktiniai lÄ™šiai:

Siekdami išvengti komplikacijų,  turite atkreipti dÄ—mesį į šias taisykles prieš naudodami kontaktinius lÄ™šius ir kosmetikos priemones.

  • DezodorantÄ…, plaukų lakÄ…, kvepalus ir kitas purškiamas priemones naudokite prieš įsidedant lÄ™šius.
  • Prieš dÄ—dami lÄ™šius gerai nusiplaukite rankas.
  • Nagai turi bÅ«ti trumpi, kad nepažeistų ar nesuplÄ—šytų lÄ™šio.
  • Daugkartinio naudojimo kontaktiniai lÄ™šiai turi bÅ«ti švarÅ«s ir patalpinti specialiame tirpale prieš ir po naudojimo.
  • Jeigu kontaktiniai lÄ™šiai yra pažeistoje pakuotÄ—je, jų naudoti negalima.
  • Kontaktiniai lÄ™šiai negali bÅ«ti naudojami, jeigu juos įsidÄ—jus akis skauda, jos suirzÄ™ ir vaizdas tampa neryškus. Jeigu taip atsitinka, bÅ«tinai kreipkitÄ—s į gydytojus!
  • Kontaktiniai lÄ™šiai turi bÅ«ti įdedami į akis prieš darant makiažą.
  • Venkite aliejinių ar birių makiažo priemonių.
  • Kontaktiniai lÄ™šiai turi bÅ«ti išimami prieš nuvalant makiažą.
  • Kontaktiniai lÄ™šiai negali bÅ«ti skolinami ir pasiskolinami. Jie skirti tik JÅ«sų asmeniniam naudojimui.

DÄ–MESIO: Niekada nebandykite įsidÄ—ti ar išsiimti kontaktinių lÄ™šių patys, kol nebÅ«site pabandÄ™ jų pirmÄ… kartÄ… įsidÄ—ti stebimi akių gydytojo!

 

Reikia gydytojo pagalbos ar konsultacijos? Galite kreiptis:

Vilniuje:

Gyd. D. PajaujienÄ—, tel: 8-688-15599, adresas: Šv. Ignoto g. 3-7, LT- 01120 Vilnius

Tęsti